mobilní verze pro pomalé připojení

Ukliďme Česko 2019

V sobotu 6. dubna se občané Pustějova vydali uklidit místa v okolí naší obce v rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko. Ani nepřízeň počasí nás neodradila, 33 dospělých a 11 dětí se rozdělilo do několika skupin a podařilo se vyčistit okolí hasičské chaty a splavu, okolí pustějovského potoka směrem k myslivecké chatě, nános v řece Odře, který zabraňoval plynulému průtoku, okolí jezera Kamenky a svahy podél železniční tratě.

Akce pokračovala ve středu 17. dubna, kdy se děti Základní školy vydaly uklidit břehy okolo řeky Odry a Husího potoka. Děti se s nadšením pustily do práce a na vlastní kůži zakusily, kolik sil a času je třeba k úklidu nepořádku, který si sami vytváříme byť jen lehkovážným upuštěním plastové lahve nebo sáčku od svačiny v přírodě.

Doufáme, že tako akce bude mít motivační a výchovný dopad nejen na děti, ale i na nás dospělé.

 

Správce pořizuje fotografie a videa z pořádaných akcí za účelem prezentace a informování veřejnosti o činnosti organizace jako veřejné instituce, a to na základě právního titulu veřejného zájmu dle čl. 6 odst. 1, písm. e) Nařízení č. 679/2016 Nařízení o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Organizace neposkytuje třetím osobám licenci k užití autorského díla dle zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Pořízená videa a fotografie je možné stahovat a užívat pouze v souladu s aktuálně účinným zněním zákona č. 121/2000 Sb. o právu autorském. Z důvodu právní opatrnosti Organizace doporučuje třetím osobám, které stahují obsah webových stránek za účelem dalšího šíření či rozmnožování, zajistit si souhlas dokumentovaných osob. Organizace nenese odpovědnost za užívání a další šíření zveřejněných fotografií a videí třetími osobami. „

Zpět na seznam fotogalerií

Aktuality

Informátor 6 - 2019
16. 12. 2019 - Informátor 6 - 2019...celý článek »

Provozní řád dětského hřiště u Základní školy v Pustějově
24. 5. 2013 - Provozní řád dětského hřiště u Základní školy v Pustějově...celý článek »